Hakkımızda

Deafox yıllardır tekstil,aksesuar kategorilerinde gelişmiş ve e-ticaret dünyasındada hızla gelişimine devam etmekte olan müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren moda ve trendlere öncü olup yeniliklere açık bir e-ticaret firmasıdır.

Sizin İçin En Özeli

Deafox hem uygun fiyat avantajlarıyla müşterisinin cebini düşünüp hemde kategorilerinde moda ve trendlere öncülük ederek her anlamda size hizmetini üst seviyelere taşımak için çalışmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterisinin dilinden en iyi anlayan bir E-Ticaret firması olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Sizler için en uygun ve en hızlı kargo seçenekleriyle ürünleri size sıkıntısız bir şekilde ulaştırmak için ekip arkadaşlarımız devamlı olarak ilgilenmektedir. Tüm Türkiye'ye hizmetimizi sorunsuz sağlayarak doğudan-batıya müşterilerimizle olumlu ve mutlu ilişkiler kuruyoruz. %100 MEMNUNİYET esası ile en hızlı şekilde teslimat için tüm arkadaşlarımız özveri ile çalışmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Güvenliğinizin en üst seviyede olabilmesi için sitemizi sürekli optimize ederek, güvenli olmayan bağlantılar kullanmayıp, alanında uzmanlaşmış E-Ticaret kadrosuyla çalışarak sizlerin en hızlı ve güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlamanızı sağlar.

Kolay İade

Size ulaşan ürünlerini iade edebilmek için iletişim sayfamızdan bizimle iletişim kurarak kolay ve rahat bir şekilde isteklerinizi şirket politikamıza zarar getirmeyecek düzeyde yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR